Odsadki

odsadki

Całoroczny wychów cieląt w stadzie na wolnym powietrzu przy matce i na jej mleku, ekologiczna hodowla oparta na trawach i ziołach łąk to decydujące elementy wyróżniające odsadki z naszej hodowli. Dobra kondycja naszych odsadków decyduje o krótkim okresie ich dalszego opasu na dorodne i poszukiwane buhaje.

 

Odsadki

Odsadki HEREFORD

Nie ma nic lepszego w 7 – 8 miesięcznej fazie wzrostu młodego cielaczka jak mleko matki i jej obecność na pastwisku. Ekologiczny chów bydła bazuje na tej naturalnej, ale najważniejszej zasadzie. Dzięki ekologicznej metodzie hodowli cielęta są zdrowe, silne, od samego początku dobrze się rozwijają i samoczynnie przechodzą na pasze stałe. Układ pokarmowy jest u bydlęcia należycie rozwinięty i przystosowany do dobrego wykorzystywania pasz objętościowych, które są najefektywniejsze w dalszej fazie opasu buhajów mięsnych. Nie łudź się, iż taniej kupione cielę odebrane od krowy w wieku 1 – 2 miesięcy, karmione sztucznym mlekiem i kto wie, czym jeszcze, będą dla Ciebie dobrym materiałem hodowlanym.

 

Zakup naszych odsadków o wadze 250 – 280 kg do doskonała inwestycja, i gwarancja zysków.

Kolejne miesiące opasu zakupionych u nas odsadków nie nastręczą Ci problemów hodowlanych i pozwolą zaoszczędzić na ważnym, ale kosztownym weterynarzu. Przy prawidłowym karmieniu Hereford osiąga przyrosty 1,2 – 1, 6 kg dziennie. Optymalna waga ubojowa dla buhajów hereforda to około 800 kg. Ten cel osiągniesz,  już po  10 – 12 miesiącach. Inwestuj, zatem w opas Hereforda, jako, że pobyt na doskonałą wołowinę kulinarną rośnie szybko. Zdrowa i smaczna wołowina kulinarna pochodzącą wyłącznie z ras mięsnych takich jak Hereford to już nie tylko moda, ale znaczący trend rynkowy.

Nasze stado jest już dziś największym stadem Hereforda w Polsce. Krowa cieli się niestety tylko raz w roku.

Oferta odsadków Hereford jest, zatem ilościowa ograniczona.

Z tego powodu informujemy naszych odbiorców, kiedy i ile sztuk będziemy w stanie dostarczyć w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.  Zgłoś swoje zamówienie, używając poniższego formularza. Niezwłocznie otrzymasz od nas informację o możliwych terminach dostawy. Już jutro natomiast możesz sam naocznie zobaczyć nasze szczęśliwe krowy i ich cielaki. Chętnie przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie w hodowli odsadków Hereford. Będzie to najważniejszy dla Ciebie argument przy zakupie naszych odsadków oraz gwarancja zysków w fazie ich dalszego opasu w Twoim gospodarstwie.

W ZWIĄZU Z DUŻYM ZAINTERESOWANIEM HODOWCÓW  ODSADKAMI HEREFORD NA ROK 2018 WPROWADZAMY ZAPISY, Z MOŻLIWOŚCIĄ REZERWACJI. OFEROWANE ODSADKI MAJĄ ŚWIADECTWO HODOWLANE PZHiPBM.

CENA ODSADKÓW HEREFORD O WADZE 250 – 280 KG  W ROKU 2018 TO 14 zł/ kg + Vat

Nie sprzedajemy odsadków Hereford na eksport !

Błąd: Brak formularza kontaktowego.